blog

Atrakcje wokół
Brizo Parku

Brizo Park to połączenie wygód miasta z atrakcjami nadmorskiego kurortu. Osiedle znajduje się na obrzeżach Gdyni, w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Mechelinki. Oczywistym atutem jest położenie blisko plaży. Natomiast unikalną atrakcją Mechelinek jest piękne, drewniane molo, które czyni miejsce konkurencyjnym względem znanych Polskich kurortów wakacyjnych - Sopotu, czy gdyńskiego Orłowa. Do mola mieszkaniec Brizo Park dojdzie spacerem w ciągu zaledwie 7 minut.

czytaj
Przeprowadzka
do Mechelinek

Wybrzeże jak magnez przyciąga ludzi, którzy za swoją niepokorną duszą idą gdzie ich oczy poniosą. Zostawiają dotychczasowy świat i wyjeżdżają, aby poczuć morską bryzę i wilgotny piasek pod stopami. Bo pobyt nad morzem to terapia dla zdrowia i relaks dla zmysłów.

czytaj
Przyjazne
miejsca

W Mechelinkach, wokół inwestycji Brizo Park jest kilka miejsc godnych polecenia.

czytaj
Z rodziną w Brizo Park

Gdy powiększa się nam rodzina, wielu z nas dochodzi do wniosku, że potrzebujemy czegoś więcej. Większej przestrzeni w kuchni, w salonie, ogródek, aby w nim patrzeć jak dorastają dzieci. Taras, na którym można przygotować śniadanie, czy celebrować wieczory przy grillu ze znajomymi.

czytaj
The woonerf
way

Proponujemy mieszkańcom Brizo Parku nowatorskie rozwiązanie the woonerf way. Dzięki temu wewnętrzna ulica osiedla zostaje maksymalnie wykorzystana przez wszystkich mieszkańców, a na jego terenie panuje harmonia i bezpieczeństwo.

czytaj
Park i plac
zabaw

Tworząc przyjazne osiedle Brizo Park w Mechelinkach wzięliśmy pod uwagę codzienne potrzeby mieszkańców m.in. blisko lokalizacja przedszkole, szkoły czy sklepów. Jednak to o co najczęściej się pytają klienci, to forma zagospodarowania zielonych przestrzeni oraz placu zabaw dla najmłodszych. Dlatego wychodząc oczekiwaniom w części osiedla zaprojektowaliśmy przestrzeń w stylu parku naturalistycznego.

czytaj
Obiekty przyrodnicze

W samej miejscowości Mechelinki jak i wokół jest wiele pięknych miejsc, gdzie przyroda zachwyca swoją urodą.

czytaj
Rowerem po Mechelinkach

Polskie wybrzeże to ciągnące się kilometrami piaszczyste plaże, malownicze latarnie morskie, małe rybackie przystanie i tętniące życiem portowe miasteczka. Nad Bałtyckim morzem można nie tylko się opalać czy spacerować – jest to również świetny teren na rowerowe eskapady. Okolice Mechelinek przecina wiele szlaków rowerowych w tym znany wszystkim pasjonatom dwóch kółek EuroVelo 10.

czytaj
Komunikacja z Mechelinkami

Mechelinki są umiejscowione na turystycznym szlaku miedzy Rewą a Gdynią. Od Gdyni dzieli nas odległość 12 km, którą samochodem możemy pokonać w ciągu ok. 15 min. Możemy także skorzystać z autobusów miejskich (nr 105, 146 i 165), które średnio co 30 min. Odjeżdżają z pętli autobusowej umiejscowionej zaledwie w odległości 6 minut spacerem od Brizo Park.

czytaj
Wszędzie blisko

Miejscowość Mechalinki znajdują się atrakcyjnym miejscu wybrzeża. Mają dostęp do Zatoki Puckiej a jednocześnie są bardzo dobrze skomunikowane z Gdynią. W centrum jest szkoła, drobne sklepy. Większe centra handlowe mieszczą się obok w Kosakowie i Gdyni.

czytaj
Sporty wodne w Mechelinkach

Nad polskim morzem kitesurfing rozwijają się bardzo dobrze. Mamy jedno z najlepszych miejsc to uprawiania tego sportu w Europie. Olbrzymia, płytka Zatoka Pucka i Półwysep Helski stały się rajem dla kolorowych latawców. Kitesurferzy zbudowali sobie bazy i szkółki od Mechelinek po sam Hel.

czytaj
Mechelinki

czytaj

copyright © 2021